Aktuálně 53122 nabídek práce!

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, region Praha

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Zaměstnavatel:
RALYO s.r.o.
IČO:
07080972
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
9000
Popis práce:

e-mail: prace@cistociste.cz
Jsme úklidová firma - chráněný zaměstnavatel zaměstnávající osoby se zdravotním postižením a hledáme zaměstnance pro úklid kanceláří v Praze.

Místo výkonu práce: úklid kanceláří v Praze 1.
Pracovní doba: 3 hodiny/den - méně než poloviční pracovní doba.

Náplň práce: luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, úklid kuchyňky, toalet a umýváren.
Očekáváme od Vás kladný vztah k úklidu a spolehlivost.
Zkušenosti v oboru jsou velice vítány.

Nabízíme nástupní mzdu 9.500,-/měsíc (hlavní pracovní poměr) + odměny dle spokojenosti zákazníků
V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klienta finanční odměny formou osobního ohodnocení nad základní mzdu.

Nástup je možný ihned.

Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci, mimořádné odměny za pracovitost.
Flexibilní pracovní doba

Kontaktní osoba:
Ing. Ondřej Radič
Počet zobrazení inzerátu:
32×