Aktuálně 53307 nabídek práce!

strojní konstruktéři, region Praha

Pozice:
strojní konstruktéři
Zaměstnavatel:
Aurora Engineering s.r.o.
IČO:
24247782
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
45000
Popis práce:

Vosolova Jana, tel.: 776 137 398, e-mail: info@auroracz.com
VŠ, SŠ vzdělání v oboru strojírenství, praxe min. 5 let
zkušenosti s konstrukcí lokomotiv a kolejových vozidel
- znalost modelování ve 3D CAD, výhodou Solid Works, Inventor, AutoCad
- dobrá znalost českého, anglického a ruského jazyka
- ochota k pravidelným pracovním cestám do Indie, zemí Středního východu (SAE, Saudská Arábie), Afriky, dále do Lotyšska, Litvy, Estonska

Náplň práce:
- vývoj a návrh konstrukcí širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, konstrukční technické výpočty
- outsourcing pro naše partnerské společnosti,

Kontaktní osoba:
Jana Vosolova
Telefon:
776 137 398