Vybírejte z 29 797 nabídek práce
+km

Analytik/čka pro Kybernetickou bezpečnost

📍 Olomouc 💰 40 000 - 60 000 Kč 📄 Plný úvazek
Zaměstnavatel: TESCO SW a.s.
Kontaktní osoba: Monika Šnajdarová
Telefon:
Druh pracovního poměru: Plný úvazek
Lokalita:
Minimální vzdělání: Středoškolské

Popis pracovní pozice

Baví Vás IT a máte všeobecný přehled? Baví Vás pronikat pod povrch věcí a odhalovat, jak skutečně fungují? Chcete vědět, jak jsou zabezpečené kritické a významné IS v ČR? Chcete se od kolegů naučit spoustu nových věcí a časem získat prestižní certifikáty v oboru kybernetické bezpečnosti? Víte, že se již blíží začátek platnosti nové EU směrnice NIS 2 o kybernetické bezpečnosti, která významně rozšiřuje okruh povinných subjektů a odborníci v oboru tak budou nedostatkové zboží? Pak Vás zveme do týmu lidí, kteří se zabývají problematikou bezpečnostních systémů.

Hledáme nové kolegy na pozici IT analytik/čka pro kybernetickou bezpečnost. A pokud Vás zaujalo některé z uvedených témat, přijďte si pro více informací, rádi uvítáme každého, kdo má zájem o práci v oboru informačních technologií.

Co se u nás naučíte:
- Principy kybernetické bezpečnosti,
- modelovat hrozby,
- navrhovat bezpečnostní opatření,
- provádět penetrační testování,
- zasahovat při kybernetických incidentech,
- orientaci v příslušné legislativě a ISO normách,
- a pokud budete mít zájem, tak i cokoliv dalšího o informačních systémech.

Náš tým a projekty:
- tým složený z certifikovaných odborníků: CISSP, CISM, CND, CEH, ECSA, CHFI, implementátoři ISO/IEC 27001,
- řešení kybernetické bezpečnosti na mnoha kritických a významných informačních systémech ČR
Požadujeme:
- VŠ vzdělání IT nebo technického směru (vhodné i pro studenty),
- všeobecný přehled v IT a orientace v principech IT systémů,
- schopnost poradit si s problémy,
- ochotu učit se nové věci a dále se vzdělávat,
- znalost anglického jazyka na úrovni pro studium příruček a dokumentace a ke složení odborných zkoušek.
Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice, stravenkový paušál a mnoho dalších. Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/

Společnost TESCO SW a.s. je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice se sídlem v Olomouci. Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a řadu zákazníků v rámci dílčích projektů. Více o firmě a našich produktech se dočtete na našich stránkách https://www.tescosw.cz/

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Sdílet nabídku: Sdílet Tisk

Odpovědět na nabídku práce

Analytik/čka pro Kybernetickou bezpečnost

Nemáte svůj životopis?

Vytvořte si ho snadno a rychle a zvyšte si šanci na přijetí.

Vytvořit životopis

Maximální velikost jednoho souboru je 5 MB. Povolené formáty: PDF, DOC, DOCX, ODT, JPG, PNG, GIF.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Usnadněte si odpovídání na další nabídky a získejte přehled o odeslaných odpovědích.