Aktuálně 53295 nabídek práce!

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři, region Praha

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Zaměstnavatel:
EH Business Services s.r.o.
IČO:
09334548
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
130000

kontakt prvotně e-mailem - Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com

Požadavky -popis pozice, vítáno: Senior Data Engineer -

Tato pozice spolupracuje s d&a analytiky na převedení funkčních požadavků do hotových datových a analytických produktů. Bude vykonávat různé úkoly, včetně: budování a podpora cloudových datových kanálů, navrhování řešení pro management kmenových dat pro harmonizaci dat napříč různorodými datovými zdroji, neustálé zlepšovat kvalitu dat a efektivitu v managementu dat a zároveň zajištovat silnou strategii datového modelu.

Kontaktní osoba:
Markéta Kavková