Aktuálně 23274 nabídek práce!

SVÁŘEČSKÝ INŽENÝR (M+Ž), region Most

Pozice:
SVÁŘEČSKÝ INŽENÝR (M+Ž)
Zaměstnavatel:
SUTOR Global s.r.o.
IČO:
64051072
Oblast (okres, kraj):
Most
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
50000

PPožadavky: VŠ technického směru, obor materiálů nebo strojírenské technologie, kvalifikace EWE/IWE (VŠ), praxe v oblasti svařování nebo strojírenské technologie a materiálů, ŘP sk. B, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, samostatnost, ochota se učit a vzdělávat, schopnost organizace a plánování, dobrá znalost MS Office.
Náplň práce: řízení oblasti svařování kovů a plastů včetně vytváření nových technologií a postupů svařování, u kterých jsou požadovány vyšší technické znalosti dle ČSN EN a vyšší požadavky na jakost dle ČSN EN.Tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů a plastů, zajištění chodu svařovacích zařízení v naší společnosti, provádění analýz a spolupráce na nových technických řešení procesu svařování, vedení technické dokumentace aj. Pracovní poměr na dobu určitou, v případě oboustranné spokojenosti, možné prodloužení.

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (+420 705 763 076; +420 604 543 911- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).

Kontaktní osoba:
Personální odd.
Telefon:
705 763 076, 604 543 911
Počet zobrazení inzerátu:
74×