Aktuálně 23274 nabídek práce!

Sociální pracovník/pracovnice, region Ústí nad Labem

Pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Zaměstnavatel:
Charita Česká Kamenice
IČO:
70818134
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Labem
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
29000
Popis práce:

POŽADUJEME:
- VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce
(kvalifikace pro sociálního pracovníka dle 108/2006 Sb.)
- znalost a praxe v oblasti sociálních služeb vítána
- aktivní přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, pozitivní přístup k lidem
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE:
- sociální práce je získávání, udržování a rozvíjení dovedností klientů pobytové služby, které jsou potřebné pro běžný život klientů Charita Česká Kamenice (individuální a skupinová práce)
- přímá péče s lidmi, spolupráce s návaznými službami a institucemi
- administrativní činnost, vedení příslušné dokumentace
- spolupodílení se na analytické, metodické a koncepční činnosti
NABÍZÍME:
- smysluplnou práci na HPP, plný úvazek (1,0)
- mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni
- platová třída 11. platový stupeň dle započitatelné praxe 29 000,-Kč - 42 630,-Kč
- práce v zavedené a stabilní organizaci
- 25 dní dovolené, služební telefon
- příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné vzdělávání a supervize
Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození
- místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo

Přílohy přihlášky:
- stručný motivační dopis
- profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
týkajících se sociálních činností
Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00hod.

Kontaktní osoba:
Kateřina Jinochová
Telefon:
774 007 060
Počet zobrazení inzerátu:
68×