Aktuálně 23283 nabídek práce!

Site Reliability Engineer v regionu Praha

Pozice:
Site Reliability Engineer
Zaměstnavatel:
Alteryx Czech Republic s.r.o.
IČO:
28254996
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
110000
Popis práce:

KONTAKT : Silvia Kusá, e-mail: silvia.kusa@alteryx.com

Co budete dělat:

" Nasazujte, poskytujte a udržujte produkty Cloud SaaS společnosti Alteryx
" Podporuje náš zákaznicky zaměřený přístup, aby byl součástí řešení našich zákazníků
" Spolupráce s produktovými týmy na nefunkčních požadavcích na produkty SaaS včetně odolnosti, zabezpečení a dostupnosti
" Konfigurace a automatizace pomocí programování
" Eskalační bod pro zákaznické instance SaaS pro problémy s dostupností, výkonem a chováním aplikací
" Kritické myšlení a růstové myšlení, nadšení z rychlého učení se novým technologiím a uplatnění získaných znalostí při řešení problémů zákazníků
" Opravy kódu pro problémy se softwarem/službou.
" On-call rotace na podporu
" Školit a mentorovat členy týmu

O tobě:

" 2 a více let zkušeností s navrhováním, programováním a/nebo provozováním softwaru pro distribuované systémy
" 2 a více let zkušeností s programováním v pythonu, go, javascriptu, java, .NET nebo jiném moderním programovacím jazyce
" 1 nebo více let zkušeností s laděním softwarových problémů a prováděním RCA
" Zkušenosti s Kubernetes, OpenShift, k3s nebo jinou technologií orchestrace kontejnerů
" Dovednosti při odstraňování problémů a řešení problémů souvisejících s kontejnery nebo distribuovanými systémy
" Zkušenosti s technologiemi CI/CD jako ArgoCD, Jenkins nebo jiné CD
" Zkušenosti s GCP, AWS, Azure výhodou
" Schopnost rozebrat a diskutovat o technických problémech a řešeních s netechnickými členy týmu
" Jako plus zkušenosti s Prometheus, Grafana, Kibana, Datadog, Splunk, SumoLogic, TICK stack

Zaměstnanecké výhody5):
5 týdnů dovolené, 5 sick days, Multisport karta, příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění, stravenky, možnost home officu, roční bonusy a jiné.

Kontaktní osoba:
Silvia Kusá
Počet zobrazení inzerátu:
849×