Aktuálně 53028 nabídek práce!

PR/produkční v oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost, region Chrudim

PR/produkční v oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost
Zaměstnavatel:
Muzeum loutkářských kultur Chrudim
IČO:
00412830
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Kultura a sport
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
23390

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi vyhlašuje výběrové řízení na pozici PR/produkční v oddělení pro práci s veřejností, oddělení PR a edukace, akce pro veřejnost.

Místo výkonu práce: Chrudim, Břetislavova 74

Nástup: 2. ledna 2025 nebo dle dohody

Požadavky pro výkon práce:
- dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
- operativnost a časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazová práce o víkendech, svátcích, služební cesty apod.)
- schopnost samostatné tvůrčí činnosti
- schopnost týmové práce
- kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni
- uživatelská znalost (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, internet)
- orientace a zkušenosti s prací na sociálních sítích podmínkou
- pedagogické vzdělání nebo zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou
- znalost cizího jazyka
- estetické cítění a výtvarný talent výhodou
- trestní bezúhonnost podmínkou

Náplň práce:
- příprava nových webových stránek a jejich správa
- propagace muzea na sociálních sítích
- komunikace s médii, příprava tiskových zpráv
- sestavení marketinkového plánu
- vyhledávání příležitostí k propagaci muzea
- zpracovávání podkladů pro propagaci a tištěnou inzerci
- komunikace s grafikem, korektury
- zajišťování a distribuce tiskových materiálů
- aktivní spolupráce se sbírkovým oddělením muzea
- fundraising, dotace
- podíl na organizaci akcí MLK pro veřejnost včetně jejich realizace (Muzejní noc, den dětí, tematické akce (Velikonoce, Duchůplné muzeum), pohádky, workshopy, koncerty, vernisáže, letní festival apod.

Odměňování:
- platová třída 10, plat dle praxe od 23 390 Kč do 34 370 Kč podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců osobní ohodnocení.

Zaměst. výhody:
- stabilita státní příspěvkové organizace
- možnost odborného růstu
- zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, stravenkový paušál, 5 Sick day, služební telefon i - notebook, možná dohoda o občasné práci z domova)
- zajímavá a tvůrčí práce
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Termín pro podání přihlášky: do 15. 10. 2024
Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovory.

Způsob zpracování přihlášky:
Přihláška do výběrového řízení (jméno, bydliště, telefon, e-mail), motivační dopis, strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Uchazeč předloží jako ukázku své práce propagačního text ke stálé expozici MLK pro umístění na webové stránky MLK.
Pozn.: Úředně ověřené kopie o dosaženém vzdělání a výpis z trestního rejstříku bude třeba dodat před podpisem pracovní smlouvy.

Přihlášky označené VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ zasílejte na uvedenou kontaktní poštovní či e-mailovou adresu. Přihlášky lze odevzdávat také osobně na pokladně Muzea loutkářských kultur.
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z kandidátů.

Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání:
Poskytnuté osobní údaje bude MLK zpracovávat výhradně pro účely tohoto výběrového řízení, a to v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.puppets.cz. Uvedením své e-mailové adresy a telefonního čísla v přihlášce dává uchazeč souhlas s jejich zpracováním za účelem zefektivnění komunikace v rámci výběrového řízení (vyrozumění o termínech pohovorů, výzva k doplnění přihlášky, apod.). Osobní údaje uchazeče nebudou poskytnuty třetí osobě. Osobní údaje budou uchovávány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Zíchová
Telefon:
734203261
Počet zobrazení inzerátu:
56×