Aktuálně 50896 nabídek práce!

Project manager (m/ž) v regionu Mladá Boleslav

Pozice:
Project manager (m/ž)
Zaměstnavatel:
AUFEER DESIGN, s.r.o.
IČO:
26159031
Oblast (okres, kraj):
Mladá Boleslav
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
20000
Popis práce:

Prvotní kontakt: e-mail: vera.brabcova@afd.cz, afd@afd.cz

Pracovní náplň:
- Nastavení pracovních procesů a následný monitoring
- Reporting a statusování dle nastavených projektových sprintů
- Provádí agilní testování
- Dle potřeb reportuje klientový projektový status

Požadavky:
Požadovaná úroveň vzdělání - minimálně SŠ, VŠ (výtvarný či management obor) výhodou
Odbornost - Znalost SCRUM (agilních vývojových metodologií) a Waterfall Odborná znalost problematiky (výtvarné umění, CGI)
Certifikace výhodou
Osobní vlastnosti (dovednosti, schopnosti): Operativní řešení problémů, komunikativnost, samostatnost, dobré argumentační a prezentační schopnosti, vedení týmu, logické a projektově orientované myšlení

Zaměstnanecké výhody:
5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
PŘÍSPĚVEK NA ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ A PENZIJNÍ SPOŘENÍ 12,000 Kč ROČNĚ STRAVENKY 100 KČ
PŘÍSPĚVEK NA JAZYKOVOU VÝUKU

Kontaktní osoba:
Bc., Ing. Brabcová Věra
Telefon:
326219547
Počet zobrazení inzerátu:
736×