Aktuálně 53075 nabídek práce!

Obsluha ohraňovacího lisu - zakázková výroba, region Chomutov

Pozice:
Obsluha ohraňovacího lisu - zakázková výroba
Zaměstnavatel:
ad - tech s.r.o.
IČO:
25014480
Oblast (okres, kraj):
Chomutov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
40000

V případě zájmu o pracovní pozici pošlete svůj strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu chladkova@adtech.cz.

Vhodné i pro absolventy.
Nástup dle domluvy.
Hurbá měsíční mzda po zapracování od 40.000,- kč/měs.

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- různorodá práce při zakázkové výrobě vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace
- činnost na přesných universálních strojích od renomovaného výrobce představujících současnou technologickou špičku v oboru
- zodpovědnost za kvalitu výroby a plnění výrobních plánů
- zajištění nezbytných administrativních činností.

Požadujeme:
- vzdělání technického směru - ukončené středoškolské vzdělání
- průkaz VZV výhodou
- orientace v technických výkresech podmínkou
- vzhledem k charakteru práce je práce vhodná spíše pro muže
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost.

Nabízíme:
- po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- práce v jednosměnném provozu od 06:00 - 18:00 (2 dny v práci, 2 dny volna)
- letní a zimní celozávodní dovolená
- jednorázový příspěvek na dítě, stravenky, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
- firemní akce (vánoční večírek apod.)
- místo výkonu: IP VERNE, Klášterec nad Ohří.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- roční odměna až do výše 100% průměrné měsíční mzdy v závislosti na výsledcích
- po zapracování příspěvek na důchodové připojištění a životní pojištění.

Kontaktní osoba:
Veronika Chládková DiS.
Telefon:
474 316 585