Aktuálně 51130 nabídek práce!

Nabídka práce: Technik/technička údržby, Olomouc

Pozice:
Technik/technička údržby
Zaměstnavatel:
BAPA s.r.o.
IČO:
25996924
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
44000
Popis práce:

Požadavky:
- platné zkoušky z vyhlášky č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6, samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup

Náplň práce:
- zajištění kontroly, regulace a údržby, vč. vedení provozních deníků všech výrobních a provozních zařízení
- ovládání příslušných technických zařízení
- údržba a zajištění oprav technických zařízení a s tím spojené zajištění souvislého provozu
- dodržování vnitrofiremních směrnic a postupů
- další úkoly související s prací na základě potřeb a pokynů přímého nadřízeného

Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek, rovnoměrná pracovní doba 5:00 -13:30.
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 44 000 Kč
- firemní benefity: dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, příspěvek na dopravu, závodní stravování, cafeterie, splnění měsíčního fondu, pitný režim zdarma
- náborový příspěvek 20 tis. Kč
- místo výkonu práce: Hněvotín

Nástup: dle dohody

Kontakt:
BAPA s.r.o
závod Hněvotín 410
E-mail: personalni.ol@bapa.cz

Kontaktní osoba:
Jen písemně
Počet zobrazení inzerátu:
28×