Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Stavbyvedoucí, Chrudim

Pozice:
Stavbyvedoucí
Zaměstnavatel:
Stavitelství - Háněl s.r.o.
IČO:
01732838
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Management
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

Místo výkonu práce: Proseč u Skutče, práce na území ČR
NÁPLŇ PRÁCE: řízení staveb - Pardubický kraj, a okolí,
odpovědnost za celkový výsledek stavby, předání staveniště až po dokončení stavby, odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb, odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb, včetně koordinace se subdodavateli, profesionální komunikace s investorem a projektantem
POŽADAVKY: vzdělání v oboru stavebnictví, SŠ nebo VŠ stavebního směru, schopnost komplexního řízení stavby, iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost řídit tým lidí, dobré vystupování
Zaslání životopisu na e-mail zaměstnavateli.
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 9 do 15 hod. nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba:
Radek Háněl
Telefon:
604 753 021
Počet zobrazení inzerátu:
671×