Aktuálně 52551 nabídek práce!

Nabídka práce: Skladník/ce, Kroměříž

Pozice:
Skladník/ce
Zaměstnavatel:
PLASTIKA a.s.
IČO:
27448550
Oblast (okres, kraj):
Kroměříž
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda (od nebo od-do):
31000
Popis práce:

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příjem zboží, jeho uskladnění a následný výdej na střediska, obsluha VZV, pravidelné inventury skladu při jeho předávání
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC, průkaz VZV
- pracovní doba: při nástupu a po dobu zapracování PD na 3 směny v režimu Pondělí až Pátek 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod., Po zapracování střídání směn Po-Ne, 12-ti hodinové směny 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00 hod.
- Benefity: Dotované stravování, 5 dní volna navíc a 1 sickday, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, benefitní karta UP na volnočasové aktivity
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 16:00 hod. (paní Bc. Čecháčková, tel: 724 274 792) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@plastika.cz.

Kontaktní osoba:
Petra Čecháčková
Telefon:
724 274 792
Počet zobrazení inzerátu:
286×