Aktuálně 51055 nabídek práce!

Nabídka práce: ŘIDIČ/OPERÁTOR SKLADU, Liberec

Pozice:
ŘIDIČ/OPERÁTOR SKLADU
Zaměstnavatel:
ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.
IČO:
29018226
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Pracovní poměr na rok, následně na dobu neurčitou.
Náplň práce: naskladnění a vyskladnění zboží, balení zboží na skladě, balíky nad 15 kg, inventarizace, rozvoz zboží dodávkovým vozidlem, kontrola zboží připraveného k rozvozu, převzetí platby v hotovosti od zákazníků
Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy, stravenkový paušál, 5 sick day po zkušební době, příspěvek na dovolenou a Vánoce, kafeterie na pracovišti, příspěvek 4000,- Kč/rok na nákup pracovního oblečení, nákup drogerie za velkoobchodní ceny. zaměstnanecké slevy na značkové oblečení v partnerských obchodech a E shopu 25 %, profesionální a přátelský kolektiv.
Hlásit se na e-mail beranova@primadrogerie.cz

Kontaktní osoba:
Lenka Beranová
Telefon:
602 171 805
Počet zobrazení inzerátu:
36×