Aktuálně 50643 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocný kuchař/ka, Chrudim

Pozice:
Pomocný kuchař/ka
Zaměstnavatel:
Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1
IČO:
60103370
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Ne
Mzda:
21720
Popis práce:

Místo výkonu práce: Chroustovice
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost; zkušenost v oboru výhodou
Pracovní náplň:pomocné práce při výrobě teplých jídel,příprava surovin k jejich zpracování a další pomocné práce v kuchyni spojené s výrobou jídel, pomocný/á kuchař/ka úzce spolupracuje v dané směně s kuchařem a učiteli odborného výcviku.
Pracovní doba: po - pá ranní 5:00 - 14:00 hod, po - pá odpolední 10:30 - 19:00 hod
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba:
Ing.,Bc. Jaroslav Bálek
Telefon:
469 674 447
Počet zobrazení inzerátu:
30×