Aktuálně 50363 nabídek práce!

Nabídka práce: KAM pro sekci polotovary a Import zboží, Kolín

Pozice:
KAM pro sekci polotovary a Import zboží
Zaměstnavatel:
CHOCOLAND a.s.
Oblast (okres, kraj):
Kolín
Obor práce:
Management
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:

Společnost CHOCOLAND, a.s. patří k lídrům v oblasti výroby a distribuce cukrovinek po celém světě. Toto dokazujeme již od roku 1894 a snažíme se dané poslání plnit dále. Proto hledáme kolegu/kolegyni na posílení našeho týmu, který/která dodá nové myšlenky a nápady.

Náplň práce
• podíl na vytváření obchodní strategie pro svěřenou oblast
• dlouhodobá péče o tuzemské i zahraniční obchodní partnery
• příprava prodejních prezentací a nabídek
• monitoring trhu, vytvářet a prosazovat firemní strategii na trhu
• aktivní spolupráce se zázemím firmy
• odpovědnost za plán prodeje a rozpočet pro svěřenou oblast
• proaktivní přístup ve vyhledávání nových obchodních příležitostí
• pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání
• nadprůměrné komunikační a manažerské schopnosti
• praxe v oblasti obchodu – min. 5 let (výhodou, ale nikoli podmínkou, je zkušenost v potravinářském trhu)
• znalost MS Office
• komunikativní znalost AJ
• ŘP sk. B

Nabízíme
• zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky mzdy
• různorodá pracovní náplň s vysokou mírou zodpovědnosti
• dostatek prostoru pro vlastní iniciativu
• flexibilitu
• příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu společnosti
• široký systém benefitů
• služební vůz, PC a telefon
• pravidelné firemní akce
• roční bonusy

Kontaktní osoba:
Martina Ružičková
Telefon:
602267302
Počet zobrazení inzerátu:
60×