Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Herec/čka, Chrudim

Pozice:
Herec/čka
Zaměstnavatel:
PEKLOČERTOVINA s.r.o.
IČO:
28856350
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Kultura a sport
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
22000
Popis práce:

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP
Místo výkonu práce: Medkovy Kopce, Raná, 539 01 Hlinsko v Čechách 1
NÁPLŇ PRÁCE: herectví, improvizace, představení
POŽADAVKY: komunikační a improvizační schopnosti, kreativita, smysl pro humor, tvůrčí schopnosti a vymýšlení vtipných scének výhodou, trestní bezúhonnost, turnusové služby

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: motivující finanční podmínky + odměny a personální strava, možnost ubytování v době směn.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Životopisy zasílejte na email: lapacek@email.cz

Kontaktní osoba:
Jana Křesťanová
Telefon:
601 213 509; 702 195 909
Počet zobrazení inzerátu:
1592×