Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb), Praha

Finanční manažer (Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Zaměstnavatel:
TCL Netherlands B.V., odštěpný závod
IČO:
08812497
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Ne
Mzda:
61500
Popis práce:

Kudriašová Jolanta, e-mail: jolanta.kudriasova@tcl.com

Náplň práce: Zodpovědnost za dohled a řízení finančních operací společnosti, zajištění finanční stability a dodržování předpisů. Zodpovědnost za finanční plánování, rozpočtování, prognózování a analýzy na podporu strategického rozhodování. Vedení mezinárodního týmu.
Preferujeme kandidáta se znalostí anglického a čínského jazyka a se zkušeností na obdobné pozici. Každodenní komunikace s pobočkami
a v rámci skupiny.

Kontaktní osoba:
Jolanta Kudriašová
Počet zobrazení inzerátu:
146×