Aktuálně 51065 nabídek práce!

Nabídka práce: Asistent/ka ředitele, Znojmo

Pozice:
Asistent/ka ředitele
Zaměstnavatel:
AGRO Jevišovice, a.s.
IČO:
49455958
Oblast (okres, kraj):
Znojmo
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Náplň práce:
- péče o bezproblémový chod sekretariátu ředitele
- obsluha datových schránek, obchodní korespondence, archivace smluv a jiných dokumentů - firemní pošta, zpracování přehledů, výkazů a reportů, vklad dokumentů na portály
- údržba a distribuce interních směrnic a řádů, základní znalost účetnictví
- bližší informace při osobním jednání
Požadavky:
- základy účetnictví, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, svědomitost, časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- služební mobil, stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, sociální program
Informace:
- mailem - zaslat profesní životopis včetně motivačního dopisu
- telefonicky Po-Pá 7:00-15:00 hod.>

Kontaktní osoba:
Marie Urbánková
Telefon:
602 548 893
Počet zobrazení inzerátu:
36×