Aktuálně 51139 nabídek práce!

Nabídka práce: Administrativní pracovníci v logistice, Praha

Pozice:
Administrativní pracovníci v logistice
Zaměstnavatel:
Izzy Partners s.r.o.
IČO:
09188029
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda:
21800
Popis práce:

Bc. Bolotin Anton, e-mail: ab@izzysmoke.com

Náplň práce: administrativní pracovník v logistice je zodpovědný za zpracování a koordinaci odesílání zásilek z palet z centrálního skladu v Praze. Jeho úkolem je přijímat objednávky, zpracovávat a ověřovat údaje zákazků, vytvářet a odesílat etikety na sklad, a zajišťovat, že všechny zásilky jsou správně expedovány. Dále musí sledovat stav odeslaných zásilek a řešti případné problémy nebo nesrovnalosti, které v průběhu doručování nastanou.
Požadavky: Zkušnosti s administrativní prací, schopnost efektivně koordinovat logistické procesy, preciznost a důslednost při zadávání údajů. Znalost práce na počítači a s logistickými systémy je nezbytná. Vysoká úroveň samostatnosti, schopnost řešit problémy a dobré komunikační dovednosti. Český jazyk na úrovni min. B2 pro interní komunikaci a zadávání dat, anglický jazyk na komunikativní úrovni pro mezinárodní komunikaci. Ruština a němčina jsou výhodou. Vzdělání nebo zkušenosti v logistice, ideálně jako dispečer nebo vedoucí logistického provozu, jsou velkou výhodou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, dovolená navíc, služební telefon a PC.

Kontaktní osoba:
Bc. Bolotin Anton
Počet zobrazení inzerátu:
28×