Aktuálně 53345 nabídek práce!

Fyzioterapeuti v regionu Praha

Pozice:
Fyzioterapeuti
Zaměstnavatel:
Centrum Prof. ČECHA s. r. o.
IČO:
26748461
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
35000
Popis práce:

Konvičková Lavická Radka, e-mail: konvickova@mapofinance.cz

Do našeho ambulantního zdravotnického zařízení v Praze hledáme Fyzioterapeuta/ku
Náplň práce:
o zajišťovat fyzioterapii pro dětské i dospělé pacienty
o poskytovat zdravotní péče a zajišťovat neustále zlepšování kvality života našich pacientů
o starat se o celkovou pohodu našich pacientů
o evidence poskytnuté ošetřovatelské péče v moderním informačním systému
o komunikovat a spolupracovat s multidisciplinárním týmem lékařů a dalším zdravotnickým personálem
Co od Vás očekáváme:
o odbornou způsobilost k výkonu Fyzioterapeuta dle zákona 96/2004 Sb.
o znalosti práce s počítačem
o empatii, příjemné vystupování, ochotu a flexibilu

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky

Kontaktní osoba:
Radka Konvičková Lavická
Telefon:
607 190 576
Počet zobrazení inzerátu:
996×