Aktuálně 53075 nabídek práce!

Elektromechanik/elektromechanička - slaboproud, servisní technik, region Přerov

Elektromechanik/elektromechanička - slaboproud, servisní technik
Zaměstnavatel:
Traťová strojní stanice Olomouc, spol. s r. o.
IČO:
60319038
Oblast (okres, kraj):
Přerov
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Ne
Mzda (od nebo od-do):
36000
Popis práce:

Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
servis ovládacích okruhů pracovních strojů; montážní práce nových systémů na stroj; diagnostika a kontrola

Požadavky:
vzdělání v oboru elektro, vhodné i pro obor autoelektrikář, elektonik apod.; orientace ve schématech elektrických zařízení a v dílenských výkresech; základní znalos PC; manuální zručnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@tssolomouc.cz

Kontaktní osoba:
Denisa Domanská
Počet zobrazení inzerátu:
13×